fbpx

Privaatsuspoliitika ja müügitingimused

Käesolevad müügi- ja tellimustingimused kehtivad Frank Kutter OÜ veebipoest kauba tellimisel ja ostmisel internetiaadressil: www.frankkutter.ee.

Kauba müüja on Frank Kutter OÜ, Petlema, Kehtna-Nurme küla Kehtna vald Raplamaa 79051, registrikood 14193557, tel +372 6021414

Tingimused kehtivad kõigi isikute ja müüja  vahel ostu- ja tellimustehingute sooritamisel e-poe keskkonnast.

Frank Kutter OÜ veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress,) ainult tellimuste töötlemiseks ning kauba ostjani toimetamiseks.

Müüjal on õigus  muuta ühepoolselt tingimusi, andes uutest tingimustest teada veebipoe müügitingimustes. Kui klient esitas tellimuse enne tingimuste muutmist, siis kehtivad ostu hetkel kehtinud tingimused.

Müüja poolt esitatud tingimustele lisaks kehtivad e-poest ostes Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid e-kaubandusele.

Klient saab Frank Kutter OÜ veebipoest osta- ja tellida kaupu, tasudes kogu tellimuse summa Frank Kutter OÜ poolt esitatud arve alusel ettemaksuna või kaardimaksena kauba üleandmisel.  Enne makse sooritamist kontrollib klient üle tellimuse, et andmed vastaksid tegelikule soovile.

Kaup toimetatakse Kliendini tellimuses esitatud aadressil ja tingimustel, juhul kui Frank Kutter OÜ ja Klient ei ole leppinud kokku teisiti.

Müügileping kliendi ja müüja vahel jõustub, kui klient on tasunud tellimuse kogu summa eest.

Kui müüja ei saa tellimust täita 21 päeva jooksul, siis tagastatakse täitmata jäänud tellimuse summa (kliendile koheselt) kliendi pangakontole, kui klient ei nõustu pikema tellimuse täitmise ajaga.

ISIKUANDMETE KOGUMINE JA TÖÖTLEMINE

Veebilehte kasutades annab tarbija nõusoleku oma andmete kogumiseks ja töötlemiseks kooskõlas käesoleva poliitikaga. Isikuandmed on muuhulgas nimi, kontakttelefon, paki kätte toimetamise aadress, e-postiaadress, suhtluskeel ja tarbimiseelistused.

KÜPSISTE POLIITIKA

Sarnaselt enamustele veebilehe operaatoritele kogume informatsiooni, mida tarbija brauser saadab veebilehte külastades. See informatsioon võib muuhulgas  sisaldada andmeid tarbija arvuti IP aadressi, brauseri tüübi, meie lehel külastatud alalehtede, külastusaja ja statistika kohta. Lisaks võime kasutada kolmandate osapoolte teenused ja küpsisefaile, nt Google Analytics ja Facebook Inc. (Facebook), mis neid koguvad, jälgivad ja analüüsivad.

E-pood kasutab küpsisefaile (serveri poolt saadetavad IT-andmed- väikesed tekstifailid, mida veebilehitsejad säilitavad tarbija lõppseadmes), mis võimaldavad tuvastada tarbija seadme ja kuvada e-poe veebilehte vastaval tema individuaalsetele vajadustele kohandatud viisil. Küpsisefailid ei ole arvuti jaoks ohtlikud. Veebilehitsejad lubavad tihtipeale vaikimisi küpsisefailide säilitamist tarbija seadmesse, kuid neid on võimalik ka iseseisvalt hallata, nt blokeerida valides veebilehitsejas küpsisefailide kasutamisega mittenõustumist. See võib põhjustada mõne e-poe funktsiooni valesti toimimist. Google Analytics võib siiski koguda andmeid Kasutajate aktiivsuse kohta ka ilma küpsisefaile kasutamata. Tarbijad, kes ei soovi, et Google Analytics kasutataks nende andmeid, võivad paigaldada oma seadmesse Google Analytics’i blokeeriva rakenduse, mis on saadaval selle lingi alt: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

ANDMETE KOGUMISE VIISID JA EESMÄRGID

E-poel on õigus kasutada isikuandmeid reklaami, uudiskirjade, kliendisuhtluse ja muu informatsiooni edastamiseks tarbijale, et muuhulgas parandada ja reklaamida oma teenuseid, toimetada kohale tellimusi või täita muid lepingulisi kohustusi. E-pood võib edastada tarbija isikuandmeid ka logistikapartnerile kauba kohale toimetamiseks.

Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku. Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude täitmiseks, sh kauba kohale toimetamiseks. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ning neile puudub e-poele ligipääs.

TURVALISUS

Müüja rakendab kõiki mõistlikke meetmeid töödeldavate isikuandmete kaitseks. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel ning kõikide veebilehe külastajate isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.

PRIVAATSUSPOLIITIKA MUUDATUSED

Müüja jätab endale õiguse muuta privaatsuspoliitikat avaldades muudatused veebilehel ja tagades, et tarbijate isikuandmete seadusjärgne kaitse jääb tagatuks. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil
info@frankkutter.ee

ANDMETE PÄRING

Kliendil on õigus nõuda ligipääsu enda kohta käivatele andmetele ja vajadusel nõuda nende kustutamist. Andmete päringuks võta meiega ühendust aadressil info@frankkutter.ee